Yeezy’nin 350 V2 ‘yarı dondurulmuş sarı’ geliştirdiğinden çok daha fazla tartışmalı olamaz. Kanye West hayranlarının en sadık olanları bile bunlara ayakkabı tasarımında iğrenç bir şekilde adlandırıyorlar. Ve flip tarafında, bu kesinlikle tuhaf renk tarafından sevilen tonlarca var.

Onu seviyorum ya da nefret edin, bu ayın ilerleyen saatlerinde gerçekleşen küresel bir yeniden stokun ardından boyutların hızlı olacağına şüphe yok. Ancak bu, nefret edenlerin bunları “ölü” olarak iddia etmelerini engellemeyecek. Soru şu ki, ‘yarı dondurulmuş sarı’ gerçekten kötü kırmızısı olmalı mı?!

Hala çitin üzerinde olanlardan biriyseniz, aşağıdaki girişler sadece fikrinizi değiştirebilir. Elbette, bunlar yüksek sesle ama ideal kıyafetle giyin ve dikkat çekeceksiniz – umarım ideal nedenlerle.

Bize bir yorum bıraktığınızdan emin olun ve polis yapmak isteyip istemediğinizi bize bildirin.

Bazı sade, siyah joggers ile eşleştirilen yeezy ‘yarı dondurulmuş sarı’ düşündüğünüzden çok daha rahatsız edici.

Göz kamaştırıcı siluet, cafcaf tasarımının trend olduğu bir zamanda yeniden stoklar. Bununla birlikte, bunlar moda tutkunları ve hype canavarları ile iyi karşılanacak. Ama eğilime katılacak mısınız yoksa hepsi biraz fazla mı?!

Bu joggers’ı tıpkı kendisi gibi yuvarlayarak bu ‘SPLY-350’ye daha fazla önem ver. Bu Insta Poser, ünlü mor renkli Calabasas pantolonunu seçti. Bir şekilde işe yarayan bir renk patlaması.

Öfkeye neden olan delici sarı renk olmasaydı, birçoğu bir sakız dış taban seçimini sorguluyordu. Kuşkusuz, tamamen benzersiz bir ayakkabı yapar. Dış taban buzlu sarı tutulmuş olsaydı bunların daha iyi görünüp görünmeyeceğini söylemek zor mu?!

Dikkat çekmekten çekinmeyen tipseniz, bu ayakkabıları eşit derecede tuhaf pantolonlarla eşleştirmek gitmenin yolu olabilir. Örneğin, neredeyse ayakkabıların kendileri kadar çene bırakan bu yüce yılan derisi pantolonlarını ele alalım.

Hala Yeezy 350 ‘yarı dondurulmuş sarı’ üzerinde kararsız mı?! Kendinizi çok fazla endişelendirmeyin, çünkü bunların kopyalanıp kalmayacağı konusunda tartışmak için hala biraz zaman var. Bu yeniden stok 14 Aralık Cuma günü gerçekleşiyor.

Stok numaraları hakkında bilgi için @Thesolesupplier’e kilitli tutun ve nasıl bir polis kılavuzu!