Bir Union La X Air Jordan 4 Sp “Off Noir” i çok daha çok seviyoruz ve Aynı şey orada bol miktarda spor ayakkabı için söylenebilir. Geçen ayın sonunda AJ4’ün bir gözünü ilk yakaladığımızda, tasarımından dürüstçe mutsuzduk. Bununla birlikte, çok daha fazla görüntü ortaya çıktıkça, Chris Gibbs ve ekibinin neyi başarmaya çalıştıklarını takdir etmeye başladık ve şimdi ayak içi bir görünüm alıyoruz!

Çok sayıda yazın yazın en iyi spor ayakkabı işbirliği olarak kabul edilen “Kapalı Noir” klasik Air Jordan 4’ü üstlenir, ancak kendi farklı bükülmesini ekler. Nefes alabilen bir örgü taban üzerine bina olan Premium Black Nubuck, lateral ve medial yan paneller boyunca beyaz ağlarla tezat oluşturur. “Tugay mavisi” bir çizgi ayak bileğinin etrafına gelirken, “Light Fusion Red” büyük boyutlu Nike Air topuk rozeti ve üst kirpiklere çarpıyor.

StyleliKeKay aracılığıyla görüntü

StyleliKeKay aracılığıyla görüntü
Tabii ki, düşük üst ayakkabı yanılsaması veren çevrilmiş dilden ve ayrıca gittiğiniz her yerde kafaları çevireceğiniz vintage bir havayla sonuçlanan sararmış hava orta tabanından bahsetmeden Ula’nın en yeni çabası hakkında konuşamazsınız.

Cesur mavi ortak markalı bir asma etiketi ile bitti, Union La X Nike Air Jordan 4 Sp “Off Noir” daha önce gördüğümüz hiçbir şeye benzemiyor. 29 Ağustos’ta mağazadan münhasır bir “Guava Ice” ile birlikte raflara çarpması bekleniyor, bu işbirliği hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin ve ilgili haberlerde, Off-White X Air Jordan 4 “Bred” bu yıl daha sonra düşüyor!

StyleliKeKay aracılığıyla görüntü

StyleliKeKay aracılığıyla görüntü