Yeezy x Gap koleksiyonunun Haziran ayı sonuna kadar yayınlandığı bildirildiği gibi, iki markanın ilk tekliflerini yayınladığı için tahminler doğru görünüyordu. 10 yıllık ortaklık için.

Yeezy X Gap yuvarlak ceket, geçen hafta tüm ihtişamıyla Kanye West’te, garip bir şekilde bir çift Nike Vandal ile birlikte görüldü. Geri dönüştürülmüş bir naylon kabuktan inşa edilen bu puffer ceketi, parlak mavi bir renk tonu ile süslenmiştir ve ayrıntılı bir perspektiften minimalist çalışmaya sahiptir.

Gap üzerinden görüntü
Giysi boyunca herhangi bir cepten yoksundur ve bunun yerine, dalgalı bir ön göğüs alanına yol açan stand-up yakasına dikkat çeker. Giysinin arkası, genişliği önemli ölçüde arttıran ağır bir v ile konik bir şekle sahiptir. Herhangi bir potansiyel alıcı için, giysinin ön kısmının hiçbir düğme veya fermuar kapanması özelliklerine dikkat etmek gerekir, yani parçanın sadece açık giyilebileceği.

Düşüşe ek olarak, hem Kanye & Gap, Chicago, New York ve LA’daki ceketin “yüzen projeksiyonlarını” sergileyecek.

Ceket 200 $ ‘dır ve şu anda sadece ABD müşterileri tarafından GAP’ın web sitesinde ön sipariş için kullanılabilir. Yeezy X Gap’ın İngiltere mağazalarına ne zaman veya ne zaman vuracağı görülüyor, ancak yüksek umutlarımız olmadığını söylersek yalan söylerdik. Diğer yandan, eserlerde Off-White X Liverpool FC ortak mı?

Gap üzerinden görüntü