2019, Adidas Yeezy Artışı 700 V2 için çılgın bir yıl olacak. Aralık sonunda ‘statik’ yayınlanmasının ve yepyeni ‘geode’un sızıntısının ardından Kim Kardashian, iki yeni yeezy artışı 700 V2 renklerini kızdırmak için Instagram hikayesine gitti ve Hiper’ın ötesinde !

Tıknaz spor ayakkabılarının kralı, son birkaç aydır ‘üçlü siyah’ renkte bol miktarda çekim gördük, ancak şimdi Kim K tarafından kendisi tarafından onaylandı. Bu ertelenmiş renkleri de, geçen yılın Mayıs ayında gizlice göz attığımız ‘gri sakız’ı da sergiledi. Bej, kahverengi ve gri tonlarda boyanmış olan bu, yukarıda belirtilen ‘geode’a benziyor, ancak birkaç görünür farklılığa sahip.

Tabii ki, Aralık ayında bildirdiğimiz gibi, Yeezy spor ayakkabıları 2019’da tüm aile için mevcut olacak, bu nedenle Kim’in onları çocuk boyutlarında alay etmesinin nedeni ve kendisi ve Kanye West’in dördüncü çocuğu ile yolda, bunlar önemli!

Adidas Yeezy Artışı 700 V2 renk yollarını bir araya getirip getirmeyeceğinizi bize bildirin ve artık en iyi ÜCRETSİZ BÜYÜK İÇİN YETİŞTİRİLMİŞ SADECE SAĞLIKLIK uygulamasını indirdiğinizden emin olun! Siz buradayken, bunlar 2018’in Yeezy Trainer’ları en azından çok değerlidir!

Yepyeni Adidas Heat’i kopyalamayı düşünüyorsanız, en son buradan kontrol ettiğinizden emin olun!