üzerinde işlev görür, birçok baba spor ayakkabı çok daha vintage bir estetiği tercih etme eğilimindedir, ancak Nike M2K Tekno çok daha fütüristik bir vibe tercih eder. Sneaker stilinde bir ders olan bu tıknaz Crep ilk olarak Nisan ayında düştü ve şimdi kırmızı bir sıcak makyaj alıyor.

Efsanevi Nike Monarch’ı modernize edilmiş bir tutucu olan bu Paris’ten ilham alan renk, esas olarak siyah bir gölgede boyalı bir üst sahiptir. Tonal marka, ayakkabının üst kısmında bol miktarda bulunur, dil üzerinde dikey bir logo isabet eder, orta ayakın yan tarafında ve boğazın tabanında görünen üç swooshes eklenir. Güçlü bir blues plastik topuk parçası, dinamik ayakkabıya ince bir kontrast ekler ve görünüm, kırmızı bir çizgi ile rötuşlanan geleneksel bir kraliçe orta tabanla tamamlanır.

Bu son derece yakında azalması planlanan bu Nike M2K Tekno, her türlü spor ayakkabı koleksiyonu için polis memuru ayakkabısıdır. İlişkili haberlerde, Nike Hyperadapt 2.0, çok daha büyük bir sürüm ve uygun maliyetli bir fiyat alacak.

Yepyeni Nike Heat’e girmeye inanıyorsanız, en sonuncuyu sonunda incelediğinizden emin olun. Giyim!