ile yakın bir süre sonra Mart ayında ilk kez sızdırıldığından beri, Yeezy Boost 380 “Mavi Yulaf” gizemle kaplandı. O günlerde “Bloarf” adlı olarak dublajlı olarak, benzersiz renklerin giderek daha fazla detayı yavaş ama emin adımlarla ortaya çıkmaya başladı ve şimdi, Kanye West’in bir sonraki Yeezy Boost 380 ile yaklaşıyoruz!

Hanzuing aracılığıyla görüntü

Hanzuing aracılığıyla görüntü
Kafaları çevirmek için yapılmış bir ayakkabı olan “Mavi Yulaf”, ağırlıklı olarak koyu turuncu bir tonda boyanmış tam bir Primeknit üstüne sahiptir. Hem nefes alabilen bir panel hem de bağlama sistemi olarak hareket eden yanal ve medial kenarlarda bir cesur mavi sürgün.

Terracotta aksanları ayak bileğini çevreliyor ve aşağıda, tıknaz bir Adidas Boost yatağıyla gömülü şık ve aerodinamik bir haki orta taban bulacaksınız. Hepsini yuvarlamak için, bir çift kalın halat dantel her şeyi birbirine bağlar ve göz alıcı estetiği sonuçlandırır.

Adidas Yeezy Boost 380 “Blue Yulaf” kesinlikle herkesin çayı olmasa da, Yeezy Boost 350 V2 çizgisinin çoğunlukla krem ​​tonlarıyla dolu olduğunu düşünerek hala çılgın renklerle denemeden mutluyuz. Bunları koleksiyonunuza ekleyip ekleyemeyeceğinizi bize bildirin ve ilgili haberlerde, Yeezy Slayt “Çekirdek” ve “Kurum” yeni tanıtıldı!

Hanzuing aracılığıyla görüntü

Hanzuing aracılığıyla görüntü