2019’un Dunk Low için büyük bir yıl olduğunu düşünüyorsanız, 2020 için neler olduğunu görene kadar bekleyin. Düşük “Kızılötesi”, burada nem paten mağazası sahibi Philly Santosuosso’nun ayaklarında görüldü.

@Nikesbornothing’in izniyle, “kızılötesi” minimalizm doğrudur. İnanılmaz derecede kolay bir renk şemasında boyanmış ayakkabı, süette süslenmiş temiz beyaz bir üste sahiptir.

Nikesbornothing aracılığıyla görüntü
Premium deri, bağlama sistemini oluşturmak için etrafta sallanan topuğu süslerken, bir ağ dokunuşu yüce solunum deneyimi için ayak parmağı kutusuna çarpıyor.

Bir kontrast popu için, çarpıcı kırmızı aksanlar dili ve dış tabanı vurgularken, ince bir gri süet yanal ve medial yan Swoosh markasını oluşturur ve görünümü sonuçlandırır.

Nikesbornothing aracılığıyla görüntü
Nike SB Dunk düşük “kızılötesi” hakkında pek bir şey bilinmiyor, ancak söylentiler, 20 Ocak’ta bir haftadan biraz daha uzun bir süre sonra paten dükkanlarına çarpacak. Bu renk hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin ve geliştikçe çok daha fazla haber için tek sağlayıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun!