Nike Air Max III, geçen haftanın en popüler damlalarından biriydi ve nedenini görmek gerçekten zor değil! OG Air Max 90’ın bugüne kadarki en kesin temsili olarak pazarlanan Air Max III, görünür Air Max teknolojisini işleyen üçüncü çift olduğu için AM90’ın orijinal adıdır.

Vintage lazer mavi renk yolunda giyinmiş olan çift, yaşlanmayan Nike Vibes’i sergiliyor ve her türlü kıyafetle kusursuz bir şekilde temiz görünmesi garanti ediyor. Tüm bunların en iyi yanı, hala yavrularda neredeyse tam boyutlu bir koşu olması!

Yavrular aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Şimdi satın al

Geleneksel panelli stil her zamankinden çok daha iyi görünüyor, beyaz, gri, siyah ve mavi tonları 90’ların hissi üretiyor. Nike’ın imzası Swoosh logosu, tipik AM90 tarzında kırpılmış ve hem lateral hem de medial taraflar arasında koşar, dilde ve topukta mevcut olan menzil spesifik Air Max markası ile birlikte.

Ayakta, topuk altında, AM90’ın imza kaset surround ile kaplanmış büyük bir görünür hava sistemi bulunur, bu da Air Max 2090 için yakın zamanda yeniden oluşturulan bir fonksiyon. Bunların işlenebildiğinden daha fazla olduğundan emin olmak için yastıklama orta tabanda mevcuttur. Tüm gün giymek ile.

INT’L Nakliye

Şimdi satın al

Nike Air Max III’ü olduğumuz kadar seviyorsanız, harika haber şu anda hala polis memuruna Ofspring’de sunuluyor! Tüm en son haberler ve güncellemeler için tam burada tek tedarikçiye kilitli tuttuğunuzdan emin olun, ayrıca burada Nike Air Max 95’i Azcaptures tarafından inceleyin!

INT’L Nakliye

Şimdi satın al