Daha İyi Bir Bakış Minnettar Dead X Nike SB Dunk’ın ilk bakışımızı Mart ayında aldığımızda, dürüstçe ne bekleyeceğimiz konseptimiz yoktu. Bu resmi bir işbirliği mi? Bu dilde bir hile cep miydi? Burada tam olarak neler oluyor? İki ay sonra, son olarak Crazy Crep’e daha iyi bakıyoruz ve neyse ki tüm endişelerimiz cevaplandı.

1965 yılında geliştirilen ve daha sonra otuz yıl sonra dağılan efsanevi rock grubu ile ortaklaşa yapılan Minnettar Dead Dunk Low, daha önce gördüğümüz hiçbir şeye benzemiyor. Bob Thomas tarafından çizilen bir dizi stilize dans ayısı olan Minnettar Dead Bears’dan etkilenen bu çift, esnek süette ve hayvanın cildine çarpıcı bir benzerlik taşıyan bulanık bir malzeme ile süslenmiştir.

Mavi vurgular, yöntemi, 60’ların titreşimleriyle sızan psychedelic yazı tipi tarzında yazılan “Nike” markalaşmasına ek olarak lateral ve medial yan Swoosh’a yapar. Aynı şekilde, ayakkabının dilinde ortak markalı özetlenecek şekilde keşfedeceksiniz, aynı şekilde diğer dört ayıdan etkilenen çiftleri de göreceğimizi ima edeceksiniz.

Repgod888 üzerinden görüntü

Repgod888 üzerinden görüntü

Repgod888 üzerinden görüntü
Tabii ki, hile saklamanızı saklayabileceğiniz dil cebini tartışmadan bu ayakkabı hakkında konuşamayız. Bunu ne olursa olsun, büyük olasılıkla bilmek istemiyoruz.

Şu anda, Grateful Dead X Nike SB Dunk Low hakkında başka hiçbir şey anlaşılamıyor, ancak kaynaklarımız bize yıl sonundan önce düşebileceklerini söylüyor. Kişisel koleksiyonunuza bir çift ekleyip ekleyemeyeceğinizi ve buradayken, sivil X Nike SB Dunk Low’a ilk kez baktığınızı anlayalım!

Repgod888 üzerinden görüntü

Repgod888 üzerinden görüntü

Repgod888 üzerinden görüntü