en büyük Yeezy sürümü, bir Yeezy Artışı 350 V2’yi korumakla ilgili olduğunda tam olarak ne kadar sefil bir şekilde başarısız oldunuz?! 10’dan fazla renk çıkardı, bazıları diğerlerinden çok daha kısıtlı. Ancak hepsinin ortak bir yanı vardır; Onlar anında bir Likat ile tonlarca hayran bırakarak satıyorlar. Ancak bir L.

Kanye West tarafından doğrulandığı gibi, stok rakamları 350 V2 Beyaz Yeezy artışı için en büyükleri olacak. Görünüşe göre Kanye, herkesin bir çift Yeezys’e sahip olması gerektiğine dair garantisi üzerine harika geldi.

Adidas henüz gerçek stok numaralarını doğrulamasa da, bazıları boyutların satılamayabileceğini düşündürmektedir. Tarihte ilk kez, Yeezy’den sonra aranan bir aranan, satış fiyatları ödemek zorunda kalmadan serbestçe satın almayı teklif etti.

Bununla birlikte, Beklenti Yeezy 350 Beyaz için kuruluyor ve bunlar geldiğinde kesinlikle çılgın bir talep olacak. Bir çifti takma olasılığınız için, şimdi Adidas UK üzerinden bir gösterge. Söylentiler yeni bir serbest bırakma tekniğinin mevcut olabileceğini gösteriyor. Kaydolarak, serbest bırakma sabahı kendinizi kuyruğun tepesine götürebilirsiniz. Bunlar 22 Eylül 09:00.