ile Metaverse çıkışını spor ayakkabı oyunu ve Metaverse yavaş ama kesinlikle çarpışıyor. Adidas, New Balance ve Nike’ın hepsi sanal alana büyük yatırımlar yaparken, Sneakmart “Metakicks” NFT projesi ile çıkış yaptı. Bugün duyuruldu, işte şimdiye kadar bildiğimiz her şey!

Toplam 6.250 spor ayakkabı esintili gizemli kutu başlatarak 15 benzersiz tasarım olacak ve bunlar “destansı”, “süper nadir”, “nadir” ve “normal” dahil olmak üzere dört farklı kategoriye ayrılacak. Belirli jetonunuzun değeri, hangi kategorinin altında oturduğuna bağlı olacaktır. NFT’ler Opensea aracılığıyla açık artırma olacak ve sahipler de imzalı formalar, spor ayakkabılar ve VIP futbol maçları seçilebilecekler.

Sneakmart üzerinden görüntü

Sneakmart üzerinden görüntü
Bunun da ötesinde, Sneakmart, katılımcılara 625 fiziksel spor ayakkabı kazanma şansı vererek bu özel olayı kutluyor. Yeezy Boost 350 V2s’den Nike Dunks’a kadar, dört çift Travis Scott X Air Jordan 1s ve bir çift Dior X Air Jordan 1 yüksek.

Mart ayında bir süre gelmesi beklenen, Sneakmark “Metakicks” NFT projesinde geliştikçe daha fazla haber için tek tedarikçiye kilitli tuttuğunuzdan emin olun! Bunlara gidip gitmeyeceğinizi bize bildirin ve ilgili haberlerde Tinker Hatfield, bu Nike Air Max 1’i “Tüyün Ördekleri” nft’i başlatmak için tasarladı!

Sneakmart üzerinden görüntü

Sneakmart üzerinden görüntü