Başlangıçta Off-White X Air Jordan 5 “Sail” ile birlikte geçen yıl, Off-White X Jordan Marka Giyim Koleksiyonu gerçek bir sebepten ötürü ertelendi. Air Jordan 5’leri mükemmel bir şekilde tamamlayan bir renk paletine gelen koleksiyon, 8 Şubat’ta Nike UK’de resmen düşüyor!

Nike aracılığıyla resim
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Her şeyi başlatmak için, tartışmasız kapüşon olan şovun yıldızı hakkında konuşmalıyız. Kremsi beyaz bir renk tonuna gelen “Ateş Kırmızısı” aksanları, göğsün ortasında işlemeli Off-White X Jordan ortak markasına iniyor. Kaputun etrafındaki teller “Shoelace” metni ile süslenirken, büyük bir cep dibe yakındır.

Trackpants, çember fermuarları, yanlar ve arkadaki cepler ve kelepçeli bir bel ile aynı kazanan formülü takip ederken, tişört Philip Burke tarafından elle çalışan grafiklere sahiptir. Sanatçının “Hoop Heroes” dizisinin bir parçası olan Michael Jordan, genç bir Abloh hayal ederken çemberler çekiyor.

Nike aracılığıyla resim
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Şimdi bu önemli çıkış tarihi için. Hayatınızda Off-White X Nike Jordan Marka Giyim Koleksiyonunu istiyorsanız, 8 Şubat’ta düşecek şekilde tek sağlayıcıda kilitli tuttuğunuzdan emin olun. Bu sezon gardırobunuza hangi parçaları ekleyeceğinizi bize bildirin ve buradayken ve buradayken, 2021’in Off-White X Air Jordan 4 “Bred” e daha yakından bakabilirsiniz. !

Nike aracılığıyla resim
INT’L Nakliye

Daha fazla gör