‘ye yürüyerek baktığımızda, Adidas Yeezy 500’ün’ Tuz ‘renkini sergiledik ve bugün, ilk ayağımızı alıyoruz. Son derece sevilen Yeezy spor ayakkabı.

Örgü, süet ve deri bir kombinasyondan inşa edilen bu temiz krep, olduğu kadar benzersizdir. Fotoğraflarda, ‘allık’a oldukça benziyor gibi görünüyor, yine de ilk başta fark edilmeyebilecek çok, son derece ince farklılıklar var.

Bildirildiğine göre, ‘tuz’, Yeezy Boost 350 V2’ye kıyasla daha kısıtlı olması bekleniyor. Buna ek olarak, 700 Wave Runner’ın aksine, bu özel tıknaz Yeezy, herhangi bir artış yastığı işlev görmez ve bunun yerine adiprene teknolojisini tercih eder. Kesinlikle garip bir seçim, ama yine de uyuşturucu.

Adidas Yeezy 500 ‘Tuz’u kopyalamayı planlıyorsanız, Kasım ayında azalmaya hazır. Bu henüz en iyi renk mi? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde anlayalım ve her zaman olduğu gibi, spor ayakkabılarındaki en son ve en büyük için tek tedarikçiye kilitli tutun! İlişkili haberlerde, adidas yeezy boost 350 v2 ‘statik’ detaylı bir bakış!

Yepyeni Adidas Heat’e girmeye inanıyorsanız, en sonuncuyu burada incelediğinizden emin olun!

Yankeekicks aracılığıyla görüntüler