Islak ve rüzgarlı aylarla başa çıkmak için yapılmış bir spor ayakkabı arıyorsanız, o zaman yeni Nike Air Force 1 Gore -Tex koleksiyonu arkanızı aldı. ‘Siyah’, ‘Orta Zeytin’, ‘Team Gold’ ve ‘Dinamik Sarı’ dahil olmak üzere dört farklı renkte sunulur, sonbahar estetiğinize uyan bir şey olması gerekir!

Deri ve örgü kombinasyonundan üretilen her ayakkabı, her türlü kıyafetle çalışacak temiz bir ton renkte boyanır. Bir Swoosh yanal ve medial yan paneller boyunca sürgün ederken, “Gore-Tex” markalaşması, ayakkabının botuna aşılanan eleştirmenlerce beğenilen suya dirençli inovasyonu vurgulayarak işlem görüyor. Yine de, düz danteller de su göstermek için yapıldığından, her gün, her gün sizi kuru tutacak bir ayakkabı ile sonuçlandığından.

INT’L Nakliye

Şimdi al

INT’L Nakliye

Şimdi al

Hava yastıklama, rakipsiz konfor için orta tabanda ve dört tasarımdan üçü de her adımda esnek çekiş için sakız kauçuğu işlev görür ve bu da sıkıcı ve çiseleyen günler için mükemmeldir.

Nike UK’den en iyi mevcut olan Nike Air Force 1 Gore-Tex koleksiyonu belli bir polis! Hangi çifti kopyalayacağınızı anlayalım ve en son ve en büyük spor ayakkabı haberleri için tek sağlayıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun!

INT’L Nakliye

Şimdi al

INT’L Nakliye

Şimdi al