kapatmak için yeni bir “Nefret Karşıtı” koleksiyonu tanıtın, 2021 sona erdiğinde, Shepard Fairey’s Obey’in kolunda son bir tekniği var. Obey, “nefret karşıtı” kampanyasını desteklemek için bir Tatil 2021 kapsülüne geri döndü, toplam, çeşitli rahat silüetlerde yer alan çeşitli renkli temalarla.

Bu kısıtlı kapsülde, iki hoodies, iki çift eşleşen pist pantolonunun yanı sıra iki ayrı sweatshirt görüyoruz, bunların hepsi hem basılı hem de işlemeli detayları çeşitli işlev görüyor.

Obey aracılığıyla resim
Koleksiyona öncülük ederek, hoodies’in hem siyah hem de kirli beyaz tonlarda göründüğünü görüyoruz. Ön tarafta basılan, iki yüzlü bir drama maskesi, benekli bir mantar, bir akrep, özelleştirilmiş bir Yin & Yang, bir palmiye ağacı hapishanesi ve program “Anti-nefret kampanyası” dahil olmak üzere çeşitli tasarımlar görüyoruz. alt kısım.

Obey aracılığıyla resim
Eşyalar, ek bir çiçek temasının yanı sıra üst bacakta biraz itaat logo ile kapüşonlarla aynı stili biraz yansıtıyor. Parça seti ile birlikte, ön tarafta “Love Is The Cure” sloganı içeren bir sweatshirt görüyoruz.

Tam koleksiyon şu anda Obey’in web sitesinde sunulmaktadır. Diğer yandan, yüzlerce bu Adam-bomb süslemeli koleksiyonla bir patlama yapıyor.

Obey aracılığıyla resim