Görüntüye Spicychickenwings aracılığıyla
Köşede Yeezy 500 ‘Bone White’ın piyasaya sürülmesiyle, görüntüler Yeezy 500 Yüksek Damlanan Yüksek Üst’teki üst düzey bir versiyondan ortaya çıktı! Sızıntılar Sneaker Insiders @Kickwhoshow ve @theyeeezyMafia’nın izniyle, bu ayakkabı daha önce gördüğümüz hiçbir şeye benzemiyor ve işte şimdiye kadar bildiğimiz her şey!

2017’de bulduğumuz örnek bir renkle çarpıcı bir benzerlik taşıyan ‘kayrak’, orta tabanda üstte ve temiz beyaz tonlarda gizli siyah tonlarla iki tonlu bir palete sahiptir.

Kickwhoshow aracılığıyla resim
Orijinal Çöl Sıçanıyla aynı tasarıma sahip olan, tereyağlı pürüzsüz süet ve ultra lüks deri de dahil olmak üzere insan tarafından bilinen en premium malzemelerin bazılarından hazırlanmış soğanlı bir şekilde geliyor. Bununla birlikte, bu varyant ağ malzemelerini neopren lehine değiştiriyor ve önümüzdeki ıslak ve rüzgarlı aylar için çok daha uygun bir uyum sunuyor.

Yükseltilmiş deri, daha fazla destek ve yapı için topuğa doğru uzanır ve aşağıda, bir adiprene orta taban varlığını bilinir, ek kavrama için farklı bir ızgara deseni ile oyulmuş ve işaretleme önleme teknolojisi ile aşılanır, böylece zemini atmazsınız .

Kickwhoshow aracılığıyla resim
Yanında Yeezy 500 yüksek ‘kayrak’ hakkında hiçbir şey bilinmiyor, ancak raporlara göre bunlar daha sonra değil, yakında bir gerçek olabilir. Bir çift koparır mısın? Bunlar Yeezy Artışı 750’ye iyi bir alternatif mi? Ne düşündüğünüzü bize bildirin ve spor ayakkabı dünyasının sunduğu en sıcak haberler için tek sağlayıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun!

Yeezy 500 High
Kayrak
Yakında
220 $
Https://t.co/6zuft5qjz4 pic.twitter.com/seyygj9uum hakkında tüm ayrıntılar

– Yeezy Mafia (@theyeeezymafia) 20 Ağustos 2019