Air Jordan 1 yüksek OG “Nötr Gray” in büyük başarılı retro’sundan sonra, Jordan Brand, bu kez düşük üst bir varyantta efsanevi 1985 Colourway’i tekrar ziyaret ediyor. Söz konusu siluet, bugün çok daha sık görülen daha uzun dilli siluet yerine 1985’ten alçakların gerçek bir temsili olan Air Jordan 1 Low OG’dir.

Dünyanın dört bir yanındaki spor ayakkabı başları, yaklaşan sürüme güçlü bir ilgi duyuyorlar ve nedenini görmek zor değil, burada tek satıcıda, bunların bu yıl gördüğümüz en temiz Ürdün’ün çifti olduğunu söyleyeceğimize kadar gideceğimizi görmek zor!

Nike aracılığıyla görüntü

Nike aracılığıyla görüntü
Klasik renk şeması, kesinlikle aşık olduğumuz aerodinamik ve temiz bir vibe için beyaz ve griden oluşur. Nike’ın imzası Swoosh logosu hem lateral hem de medial taraflardan geçiyor ve çift üzerinde yükseltilmiş ve lüks bir şekilde ele almak için esnek süetten üretiliyor. Nike Air logosu Dilde (Og olmayan bir Jumpman logosunun aksine) ve efsanevi kanatlar logosu topuk sekmesinde görünür.

Tüm bunlar, gereken tüm duyarlı yastıklama için tam uzunlukta Nike Air yastıklamayı gizleyen temiz beyaz bir orta taban ünitesinin üzerine oturur. Eğer bunlara ellerinizi almaya çalışıyorsanız, kolay olmayacağı için nasıl polis yapacağınız konusunda ipucu vermeniz iyi olur! Henüz bir sürüm için resmi bir tarih belirlenmedi. Bu arada, burada tek satıcıda ideal olarak kilitli tutun ve yakın zamanda ilan edilen Kim Jones X Nike koleksiyonunu kontrol ettiğinizden emin olun!

Nike aracılığıyla görüntü

Nike aracılığıyla görüntü