Görüntü’e Abima Bakış
Bu ayın başlarında Yeezy 700 V2 ‘Hastanesi Mavisi’ne ilk bakışımızı aldığımızda, nasıl hissedeceğimizi gerçekten emin değildik. Başka bir 700 renk almak kesinlikle kutlamamız gereken bir şey olsa da, render geçen yılın ‘statik’ sürümüne çok benziyordu. Şimdi, spor ayakkabı içericileri Yeezy Mafia bir ton ayak atışını açtı ve fikrimizi tamamen değiştirdiler.

Muhtemelen 2019’un en iyi Adidas spor ayakkabısından biri olan ‘Hastane Mavisi’ çok ince ama aynı zamanda çok çarpıcı. ‘Tuz’ ve ‘atalet’ arasındaki en iyi karışım, grimsi mavi tonlar, sadece saf lüks olan bir ağ ve süet kombinasyonundan yapılmış tüm üst üstü devralır.

Yeezy Mafia aracılığıyla görüntü
Aşağıda, gerçekten oyun değiştiren konfor için tam uzunlukta bir iyileştirme ünitesine sahip agresif tarzda bir orta taban bulacaksınız. Bu, topuğun etrafında parıldayan gümüş renklerle dokunulur ve görünümü sonlandıran koyu bir kömür kauçuk dış taban ile kaplıdır.

Kesinlikle Kanye West’in şimdiye kadarki en iyi spor ayakkabılarından biri olan Yeezy 700 V2 ‘Hastanesi Mavisi’nin “İsa Is Kral” ın çıkışından sadece bir gün sonra düşmesi bekleniyor; 28 Eylül’de albüm. Bir çift alacak mısın? Aklınızda neler olduğunu bize bildirin ve geliştikçe çok daha fazla sürüm bilgisi için bizi izlemeye devam edin!

Yeezy Mafia aracılığıyla görüntü