resmi için yeniden bir araya geliyor
Aylarca süren sızıntıların yanı sıra teaser’lardan sonra, Pharrell Williams ve Adidas resmen ‘Şimdi onun zamanının’ paketini açıkladı. Kadın haklarını kutlayan kampanya, Collier Schorr tarafından fotoğraflandı ve bir ton yepyeni stilin yanı sıra kaykay P tarafından yaratılan siluetler sergiliyor.

NMD Hu, Solar Hu, Çılgın Byw ve Adilette dahil olmak üzere dört modelden oluşan her biri ve her biri her zamankinden daha fazla renkte ve stillerle sunuluyor. İnsan yarışlarının tümü tam uzunlukta sakız kauçuk dış uçlarına sahiptir, Solars çok renkli destek kullanmak için ilk koleksiyonu işaretler, BYW’ler basketbol siluetini bir seviyeye taşır, kaydırıcılar daha önce gördüğümüz hiçbir şeye benzemez, büyük bir “Hu”; En iyi kilitleme sığması için bir ayak bileği kayış sistemine sahip olmanın yanı sıra.

Adidas aracılığıyla görüntü

Adidas aracılığıyla görüntü
Bunun yanı sıra, kapsül, gardropunuzun donuk sonbahar aylarında taze görünmesini sağlamak için çok çeşitli renklerle boyanmış hoodies, tişörtler ve şortlar da dahil olmak üzere çeşitli tamamlayıcı kıyafetlerin yanında serbest bırakılacaktır.

31 Ağustos’ta Adidas UK’de planlanan hit raflar, Pharrell Williams X Adidas’ın şimdi onun zamanı ‘paketi, polis için garantili bir ihtiyaç. Koleksiyonunuza hangi parçalara katkıda bulunacaksınız? Yeni göçebelerin hayranı mısınız? Aklınızda neler olduğunu anlayalım ve aynı zamanda spor ayakkabı dünyasının sunduğu en popüler dedikodu için @thesolesupplier’e uyduğunuzdan emin olun!

Adidas aracılığıyla görüntü

Adidas aracılığıyla görüntü