, 2020’lerin yenilmez X Nike Air Max 97 nihayet resmen tanıtıldı. Yılın başlangıcında, Los Angeles Boutique’in Swoosh siluetini ele aldığı düşünüldüğünde söylentiler, birçok spor ayakkabı başının en popüler ortaklıklarından biri olduğu düşünülüyor, bu yüzden bir çift geri çekmeyi başaramadıysanız 2017’de bu sizin en iyi bahisiniz.

Üç yıl önce ortaya çıkan “Arkadaşlar ve Aile” baskısına çarpıcı bir benzerlik taşıyan “Black Volt” ve “Militia Green” dahil olmak üzere iki renkte fırlatma, her iki çift, her iki çift, birlikte uyumsuzluklarla premium deriden hazırlanmıştır. ek nefes alabilirlik için. Yenilmez marka, yöntemini Japon mermi trenden ilham alan siluet etrafında yaparken, çekme sekmeleri dili ve topuğu faydacı bir estetik için dekore eder.

Yenilmez olarak görüntü

Yenilmez olarak görüntü

Yenilmez olarak görüntü
Aşağıda, elde ettiği kadar rahat olan gevrek bir Nike Air orta taban bulacaksınız. “Siyah Volt” çifti yeşil renklerle tezat oluştururken, “Yeşil Milis”, 2005’ten itibaren UNDFTD’nin efsanevi Air Jordan 4 ortaklığına saygı olarak turuncu aksan kazanıyor.

29 Aralık’ta dünyayı tanıtması beklenen yenilmez X Nike Air Max 97, yılı gerçekten ve gerçekten bir patlama ile bitiriyor. En çok hangi renkte hissettiğinizi bize bildirin ve buradayken Kim Jones X Nike Air Max 95 “Volt” a Gizli bir göz atabilirsiniz!

Yenilmez olarak görüntü

Yenilmez olarak görüntü

Yenilmez olarak görüntü