Gün son olarak burada. Aylar ve aylar sonra hiçbir şey sızdırmaz, ancak söylentiler de, beklenen Nike Dunk Low “Üniversite Blue” son olarak burada! Bu yıl basketbol siluetini lütuf etmek için en önemli renklerden birini eller, yarın 4 Haziran’da sabah 8’de düşecek. Önümüzdeki cızırtılı sıcak yaz aylarında üretti, kesinlikle kaçırmak istemiyorsunuz!

“Üniversite mavisi” olduğu kadar temiz, farklı renk kombinasyonunu Michael Jordan’ın Kuzey Carolina Üniversitesi Alma Mater’dan alıyor. Kolejin kurumun mavi ve beyaz renklerinde boyanmış olan bunların hepsi, olduğu kadar premium olan bir deri binanın üzerine boyanmıştır. Bir Nike Swoosh yanal ve medial yan panellerde ateş ederken, ekstra markalaşma yöntemini dil ve topuk için keşfeder.

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Beaverton markası orta tabanı Beyaz ile sıralayabilir ve bir gün olarak adlandırılabilirken, tam burada tüm dunk’u aynı mavi renk tonu ile tamamladılar ve tamamen birbirine bağladılar.

Yarın 4 Haziran’da sabah 8’de geldiğimizde, Nike Dunk Low “UNC” nin bu yılın aranan birçok dunklarından biri olduğunu belirttiğimizde abartmıyoruz, bu yüzden en iyi olasılığınız için tek sağlayıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun Polise! Bunları bu sezon günlük rotasyonunuza ve ilişkili haberlere ekleyip ekleyemeyeceğinizi anlayalım, pusu X Nike Dunk High “Flash Lime” kafaları çevirmek için yapıldı!

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

INT’L Nakliye

Daha fazla gör