ilk bakışınız, son zamanlarda son derece sevilen Adidas Alphaedge 4d ‘Beyaz’ın bu ayın sonunda tam bir yeniden stok aldığını açıkladık, ancak bu gerçekleşmeden hemen önce bir İlk olarak yepyeni, daha önce hiç görülmemiş Alphaedge Boost’a bakın! Fütüristik silüetlere beklenmedik bir bakış, işte şimdiye kadar bildiğimiz her şey!

Görüntüler @seabass_photos’un izniyle, fotoğraf Alphaedge desteğini iki farklı renkte sergiliyor. Birincisi, keskin siyah aksanları ve zıt kanarya sarı ve cesur macenta tonları ile ultra temiz beyaz bir renk tonunda boyanırken, ikincisi daha basit bir yaklaşıma gider ve beyaz bir üst kısım dantellere çarpan siyah bir üst benimser.

Her iki model de gün boyu aşınma için nefes alabilen bir örgü üstü ve ekstra destek için yepyeni bir plastik topuk bardağı içerir. Tabii ki, adından da anlaşılacağı gibi, Alphaedge Boost, kullanıcılara rakipsiz konfor ve unutulmaz yastıklama sağlayan tam uzunlukta bir destek orta tabanının üstünde oturuyor.

Bu Adidas’tan garip bir hareket gibi görünse de, aynı zamanda oldukça akıllı bir hareket. Alphaedge 4D, birçok kişi tarafından en rahat olanlardan biri olarak kabul edilir, bu nedenle bir destek orta taban uygulamak konforu sadece iki katına çıkaracaktır. Şu anda, Adidas Alphaedge Boost hakkında hemen hemen hiçbir şey bilinmemektedir, bu yüzden geliştikçe daha fazla haber için tek tedarikçiye kilitli tuttuğunuzdan ve Adidas’ın tam spor ayakkabı aralığını kontrol ettiğinizden emin olun!

Seabass_photos üzerinden görüntüler