Sıcak bir dakika oldu çünkü son AM1 düşüşü ve ünlü siluetin mirasını kutlamak için Beaverton markası, Nike Air Max 1 “Hunter Green” ile birlikte Nike Air Max ile çıkıyor 1 “Magma Turuncu”! Arşivlerine derinlemesine giren bu vintage çiftler yarın 30 Temmuz’da sabah 8’de dönecek!

İşleri başlatmak için, “Hunter Green”, Tinker Hatfield’ın 1987’de geliştirdiği ilk renklerden biriydi. Temiz bir çevre dostu ve gri paletle boyanmış olan bu Air Max 1S aslında her türlü uyumla çalışacak takmayı seçiyorsun. “Magma turuncu” ise, 2010 yılında sadece Asya’da garip bir şekilde piyasaya sürülen “Holland” a çarpıcı bir benzerlik taşıyor.

Nike aracılığıyla resim

Nike aracılığıyla resim
Malzemeler açısından, burada ortaktan çok fazla bir şey bulamayacaksınız, ancak bu hiç de kötü bir şey değil. Örgü ve süetin premium bir karışımından üretilen Nike Air markalaşması, dili ve topukla süslenirken, efsanevi Swoosh lateral ve medial yan paneller boyunca zarif bir şekilde kayar ve kolay ama çarpıcı tasarımı sonuçlandırır.

Saniyeler içinde satılması beklenen Nike Air Max 1 “Hunter Green” ve Nike Air Max 1 “Magma Orange” kaçırılmamalıdır, bu yüzden güvence altına almak istiyorsanız tek sağlayıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun Yarın 30 Temmuz’da! Bir çiftin ve ilgili haberlerde, 1990’dan itibaren Nike Air Max 90 OG “Lazer Blue” nun bir geri dönüşü alıp almadığını anlayalım!

Nike aracılığıyla resim

Nike aracılığıyla resim