Yeezy 500 ‘Kemik Beyaz”ya en iyi bakışınız, 2017’de ilk kez bir görünüm yakaladığımızı düşünerek uzun bir yöntem geldi. İbn Jasper’ın ilk kez alay ettiği zaman İki yıl önce, önyükleme yapmak için bir sakız kauçuk dış tabanı olan ultra özel iki tonlu bir ayakkabıydı. Şimdi, Sneaker Insiders Yeezy Mafia’nın bu yeni resimleri sayesinde, sadece ‘Allık 2.0’ olarak adlandırılabilecek bir şeye dönüştü.

Daha önce eşsiz bir gri ve beyaz palette sergilenen ‘Bone White’ın serbest bırakılması, aslında’ Tuz ‘yönleriyle karıştırılmış’ allık’ın biraz daha hafif bir versiyonudur. Bir örgü, deri ve süet inşaat içeren ayakkabı, ticari marka soğanlı tasarımını koruyor ve Adidas’ın geliştirilmesine benzer konfor için son derece şekilsiz bir adiprene orta taban aşağıda aşağıda.

İlk sızdırıldığında, herhangi bir yerde spor ayakkabı başları, altındaki sakız kauçukları için hiper ötesinde idi, ancak bu tamamen çıkarılmış gibi görünüyor. Bu yeni güncellenmiş görünümün hayranı olmanız gerçekten sizin kadar çok, ancak biraz renk herhangi bir zarar vermez, değil mi?

Şimdi bu önemli çıkış tarihi için. 24 Ağustos’ta raflara çarpması için düzenlenen Yeezy 500 ‘Bone White’, ‘Yumuşak Görme’ ve yakın zamanda ortaya çıkan ‘Taş’ ile birlikte piyasaya sürülecek. Tam ev boyutuna düşerek, geliştikçe çok daha fazla sürüm bilgisi için gözlerinizi soyduğunuzdan emin olun!