alır.

Aylar süren sızdırılmış resimlerin yanı sıra söylentilerden sonra, Ultimate X Nike Air Tailwind IV neredeyse burada! Vintage estetiği ve haşhaş renkleri ile bu spor ayakkabı yılın damlalarından biri olacak.

Doğrudan 90’lardan bir siluet kullanan bu eğitmen, premium zenginlik ve neredeyse kullanılmamış malzemelere sahiptir. Boaclé’nin bir kombinasyonuna ve üstte süetle övünen bu, yanardöner borularla daha da vurgulanır.

Bouclé merkez sahne alırken, bu iplik ayakkabıya ek bir derinlik ve doku ekler. 2 renkte gelen her spor ayakkabı öne çıkmanızı sağlayacaktır. Siyah yinelemeden başlayarak, bu ayakkabı neredeyse tamamen karartılmış. Metalik mavi aksanların yanı sıra bronz boruların yanı sıra ustalıkla kontrastlı olarak, bu spor ayakkabı son derece premiumdur.

Sırada, imza yüce olan kırmızı yineleme. New York Skate mağazası, spor ayakkabıyı mükemmel bir şekilde bağlayan beyaz deri kaplamalarla üstte popüler kırmızı kullandı.

Ultimate X Nike Air Tailwind IV, internette ve 21 Mart’ta Supreme NY, Brooklyn, LA, Londra ve Paris mağazalarında piyasaya sürülecek.

En iyi haberlerin yanı sıra spor ayakkabı topluluğunun sürümleri için tek sağlayıcıya kilitli tutun.