Reebok, 2020 boyunca olağanüstü bir geri dönüş yapıyor ve dünya çapında çok sayıda spor ayakkabının gözlerini yakalayan çeşitli yüksek ısı işbirliklerini başlatıyor. Marka ile güçlerini birleştirmek için en son büyük isim, Nigo’nun çok sevilen Japon sokak kıyafeti etiketi olan bir banyo maymun (veya BAPE).

İkili, AF1-esque Bapesta spor ayakkabısında görülenle neredeyse aynı olan Bape’in imza yıldız logosunu sergileyen Club C silueti üzerinde işbirlikçi bir bakış sunmak için bir araya geldi! Güvenilir spor ayakkabı kaynağı @yankeekicks’in izniyle erken bir görünümümüz var, bu yüzden daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!

Yankeekicks aracılığıyla görüntü

Yankeekicks aracılığıyla görüntü
Çift, vintage tarzı bir görünüm için esnek deriden üretilmiştir ve geri çekilmiş bir his için temiz beyaz bir renk yolunda süslenmiştir. Bu, hem lateral hem de medial taraflara yerleştirilen dinamik renkli kamuflaj yıldız logoları ile hızla kontrast oluşturur. Her logo farklı bir renktir, mavi, kırmızı, yeşil ve mor hepsi görünür.

Bu, anında tanınan çift markalı bir dokunuş için dilde bulunan Bape’in ünlü maymun kafa logosuyla doldurulur. Retro tarzı bir kauçuk orta taban, bunların sağlam günlük çırpıcılar olduğundan emin olmak için bol miktarda yastıklama gizlerken, Reebok’un spor logosu orta tabanın yan tarafına rahatça yerleştirilir.

Yankeekicks aracılığıyla görüntü

Yankeekicks aracılığıyla görüntü
Gözlerinizi zaten yaklaşan Bape X Reebok Club C’de varsa, henüz biraz daha sıkı oturmanız gerekecek. Çift için resmi bir çıkış tarihi açıklanmadı, ancak bunları 2021’in başlarında görmeyi umuyoruz. Bu çiftle ilgili en son haberler ve güncellemeler ve çok daha fazlası için en son tüm haberler ve güncellemeler için burada en iyi şekilde kilitli kalın! Buradayken yarın yayınlanan Stussy X Nike AF1’e baktığınızdan emin olun!

Yankeekicks aracılığıyla görüntü