Adidas bu hafta dalgalar yapıyor. Beyoncé’yu en son marka büyükelçisi olarak ilan ettikten hemen sonra, şimdi sıcak beklenen çocukça Gambino X Adidas Orijinalleri Nizza’ya ilk bakıyoruz! Eylül ayında geri döndüğüm bir işbirliği, bu sürüm için hyped dışındayız!

Çok katlı bir Google Pixel 3 reklamında rol aldınca, Şubat ayında Nizza’nın gizlice gözetlendik. Çok yumuşak bir krema tonunda boyanmış, üst ve bağcıklarda ortaya çıkan, parçalanmış bir estetik için sıkıntılı bir tuval üst özellikleri. Öne doğru, hacimli bir çizgili lastik toe muhafız, retro bir görünüm için bilinen varlığını yapar ve hepsini tamamlamak için, beyaz üç şeritli markalaşma, basit ve medial yan panelleri, basit ama çarpıcı tasarımını tamamlar.

Bu çocukça Gambino X Adidas Orijinalleri hakkında başka hiçbir şey bilinmiyor Nizza, bu yüzden geliştikçe daha fazla haber için tek tedarikçiye kilitli tuttuğunuzdan emin olun! Bu koleksiyon hakkında ne düşünüyorsunuz? Heyecanlı mısın? Düşüncelerinizi bize bildirin ve buradayken, Full Adidas Sneaker Range’a bir göz attığınızdan emin olun!

Jemuelwong ile görüntüler