, Yeezy Günü 2021’in deliliğine uymanın yanı sıra Kanye West’in en mevcut albümü Donda’nın birikimine, Yeezys’e Talep hiç daha yüksek olmamıştı. Donda için ön sunulma sırasında, yeezy kıyafetlerine olan talebin yanı sıra ayakkabı, talepte% 347’lik olağanüstü bir artış gördü. Çok daha fazla gecikme ve hatta Ye’nin en güncel albümünün yayınlanmasını çevreleyen çok daha fazla vahşi hikayelerle, mevcut Yeezy ürünlerine ellerini almaya çalışan çok daha fazla insan görmeye hazırız.

Yeezy Day boyunca Adidas, 12 saatlik program boyunca tonlarca spor ayakkabılara dağıttı. Bununla birlikte, şanslı olmayanların yanı sıra hiçbir şey almayanlar için, tek satıcı, bu yıl hala azalacak olan her bir yeezy restock’u listelemek için burada – ve bunlardan birkaç tane var. !

Kanye West’in en iyi OG renklerinden oyunu tamamen değiştiren yepyeni siluetlere kadar, 2021’in geri kalanı saf delilik olacak! Bu yazı her zaman yenilenen ve yeni bilgilerle güncellendiğinden kilitli tutun!

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Eylül sizin için büyük bir ay olacak. Hamburdan ilham alan Yeezy 450 “Cloud White”, “Dark Slate” in çıkışından sadece aylar sonra geri dönecek. Şimdiye kadar yapılmış en özel çiftlerden biri, hemen ilk kez teklif ettiler.

Esnek, çorap benzeri bir Primeknit üst ve aynı zamanda tüm yöntemi yukarı doğru uzatan Sharktooth’tan ilham alan bir orta taban ile, aslında mevcut hiçbir şeye benzemeyen bir spor ayakkabı bulmaya çalışıyorsanız, bu en iyi bahisinizdir.

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

450’den sonra, iki bot da geri dönecek, yani Yeezy Çöl Bot “Oil” ve Yeezy Çöl Bot “Rock”. Ek bir zorlu görünüm için güçlendirildiği her ne olursa olsun, çöl sıçanına çarpıcı bir benzerlik taşıyan. Oldukça küçük şekillerde olduğu için bunları boyutlandırmayı hatırlamayın!

Bunlar kesinlikle oyundaki en hiper tasarımlar olmasa da, ıslak ve rüzgarlı sonbahar ve kış ayları için en iyileri için en iyisi, bu yüzden Eylül büyüklüğünüzü güvence altına almak için en iyi zaman!

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Spor ayakkabı spektrumunun karşı tarafında, Yeezy slayt Eylül ayında “çekirdek”, “saf” ve “reçine” seçeneklerinde yeniden yayınlanacak. Bunlar daha kurnaz mevsimleri üretmese de, tek parçalı köpük binası, en yastıklayanlardan biri aşağıdır, bu yüzden bunlar iç mekanda uzanmak için en iyisidir.

Eylül ayında büyüklüğünüzü korumak için hala başa çıkmıyorsanız, bunlar iki ayda bir yeniden stoklama yapacaksa, böylece Aralık, Şubat, Nisan ayında ve aynı zamanda devam edebilirsiniz. Oldukça çılgın, değil mi?

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Ekim ayını atlamak ve doğrudan Kasım ayına kadar Kanye, tüm yöntemi Yeezy’nin 350 V2 “mavi renk tonu” geliştirmesiyle son derece başlayacak. OG’lerden biri olan bu mavi hued itiraz, Aralık 2017’de ilk geri döndü ve benzersiz miktarda hype’dan memnun kaldı.

“Zebra” na çarpıcı bir benzerlik taşıyan Primeknit, gri çizgiler boyunca açık mavi bir tonda boyanır. “SPLY-350” metnindeki parlak kırmızı aksanların yanı sıra Topuk Çekme sekmesi, kafaları çevireceğinden emin olan bir kontrast popu sunar.

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Dünyaca ünlü Yeezy 500 “allık” ve “Fayda Black” de Kasım ayında da geri dönecek. Resmi bir tarih henüz doğrulanmamıştır, ancak tam olarak aynı özel stilleri ve OG çiftleriyle premium malzemeleri işleyeceklerdir. Kanye West’in çok fazla deneysel silüetinden biri, aynı zamanda çok az olan çok az, bu yüzden bu sonbaharda geri döndüğünde kaçırmayın.

Daha fazla Adidas Yeezy Restocks son derece yakında ortaya çıkacak, bu nedenle bu gönderiyi çok daha fazla güncellemenin yanı sıra sürüm bilgisi için yer işareti koyun! Bu yıl hangi çift polis memurunu istediğinizi ve hangi boyutta almanız gerektiğinden emin değilseniz, en iyi fikirler ve boyutlandırma, şekillendirme, öneriler için aşağıdaki boyut kılavuzlarımızı inceleyin. ve daha fazlası:

Yeezy 350 V2 Boyut Kılavuzunu Geliştirin
Yeezy 700 beden kılavuzunu geliştirin
Yeezy 450 boyutta kılavuz
Yeezy 500 beden kılavuzu
Yeezy köpük Rnnr Boyut Kılavuzu
Yeezy Slaytlar Boyut Kılavuzu