Yeezy Boost 350 V2 “Yeshaya” bir garip ayakkabı olmuştur. Çok ilk önce, Aralık ayında “Bagaj kapağı” olarak geri döndü, daha sonra “Yeshaya” olarak yeniden adlandırıldı, çünkü delicenin yanı sıra pembe çiftin yanı sıra, bunun yerine pembe çiftin yanı sıra. Bu haftanın başlarında bir yayın tarihi aldıktan sonra, son olarak düşmesi için hyped öyüzdeydik, ancak şimdi ABD’nin yanı sıra Çin’e özel olacağı doğrulandı.

“Statik” için çarpıcı bir benzerlik taşıyan “Yeshaya”, beyaz olduğu kadar esnek olan gri renk planı yanında boyanmıştır. Bir birbirine birleştirin, lateral yan panel boyunca şerit sürgünleri, kalın halat bağcıkları birbirine ne olursa olsun bağlar.

Aşağı doğru ilerlediğinde, geleneksel adidas ile karşılaşacaksınız. Bu daha sonra bir sakız kauçuk tabanıyla kaplıdır ve başka türlü temiz palete sadece biraz kontrast sağlar.

Görüntü üzerinden repgod888
Yayın konusuna geri dönüyor, Çin’teyseniz, 11 Ocak’ta Yeezy Boost 350 V2 “Yeshaya” olan polis memurunu yapabileceksiniz – bu hafta sonu bu. Öte yandan, eğer eyaletteyseniz, bir çift kapmak için 25 Ocak’a kadar beklemeniz gerekir.

Bu tür bir sürüm, kesinlikle öngördüğümüz gibi kesinlikle garip değildir. Bunu söyleyen, Yeezy 700 V3 “Alvah”, önümüzdeki ay dünyayı düşürüyor, bu yüzden detayları inceleyin!

Görüntü üzerinden repgod888