resim için bir araya geldi
Potansiyel olarak yılın en öngörülemeyen spor ayakkabı ortaklıklarından biri olan Vans, ikonik OG stili 43 XL siluetini yeniden işlemek için çağdaş gözlük markası Retrosuperfuture ile birlikte çalıştı. İki ayrı renkten oluşan bu, kaçıramayacağınız bir ortaklıktır – cinas amaçlı.

‘Deep Purple’ ve ‘Neon Yeşil’ lezzetlerine gelen her iki tasarım da kaykayak markasının imza tuval yapısında giyinmiş, ancak ayak parmağı kutusunu süsleyen tereyağı pürüzsüz bir süet kaplamasıyla. Her ikisi de İtalyan baskısının üst durum logosuyla uğraşan, mor ve çevre dostu yarı saydam orta taban işlevi. Ekstra marka, ayak parmağı kutusunu ve dilleri süsleyerek kolay ama çarpıcı estetiği sonuçlandırıyor.

43einhalb üzerinden görüntü

43einhalb üzerinden görüntü
Retrosuperfuture X Vans OG Style 43 XL tam olarak geleneksel olmasa da, kesinlikle göz alıcı. 13 Eylül’de çeşitli tamamlayıcı gözlüklerin yanı sıra kıyafetlerin yanı sıra raflara vurmaya hazırlanın, her iki ayakkabı da yaklaşık 80 £ pop olarak fiyatlandırılıyor, bu yüzden çok daha fazla stokçı için tek sağlayıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun. gelişir!

43einhalb üzerinden görüntü

43einhalb üzerinden görüntü