Travis Scott X Fragment Style X Air Jordan 1 Yüksek Geçen Hafta Almak İçin Başa çıkmadıysanız, Travis Scott X Fragment Style X Air Jordan 1 Low garantili bir zorunluluktur. Travis Scott, Hiroshi Fujiwara’nın ve Michael Jordan’ın istediği üç yönlü işbirliğinin alçak bir versiyonu, birçok spor ayakkabı, düşük seviyenin en yüksek seviyeden daha iyi olduğuna gerçekten inanıyor. Bu karar vermeniz kadar, ancak bunun 2021’in en popüler sürümlerinden biri olduğu konusunda kimsenin aklında bir soru yok.

İlk olarak yılın başında sızan, dürüstçe bu delicesine hiper Air Jordan 1 Low’a 13 Ağustos’ta düştüğüne inanamıyoruz! Bununla birlikte, bunların saniyeler içinde sunacağını varsaymak risksizdir, bu yüzden birkaç fikir ve bu ay W alma olasılıklarınızı tam olarak nasıl en üst düzeye çıkarabileceğinize dair teknikler derledik!

Repgod888 ile görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

2019’dan Travis Scott X Air Jordan 1 düşük ve 2014’ten itibaren Fragment Style X Air Jordan 1’in en yüksek seviyesi arasındaki bir karışım gibi, bu da her ikisinden de en üst düzey spor ayakkabısını üretmek için yönleri alıyor. Beyaz çakıllı deri tabanda çalışan güçlü mavi paneller topuk etrafına sarılırken, harika siyah bağlama sistemine ve Toebox’a iner. Alt ayak, vintage bir vibe için kirli beyaz bir hava orta taban özellikleri ve ayrıca bunun herhangi bir eski renk olmadığını anladığınızdan emin olmak için Air Jordan 1’de ortak markalı özetleme keşfedilebilir.

Tabii ki, yanal yan panelde çekim yapan geriye doğru Nike Swoosh’u tartışmadan bu AJ1 düşük hakkında konuşamazsınız. Yüksek baskının aksine, bu, gittiğiniz her yere kafaları çevireceğinden emin olan bir görünüm için gevrek bir krem ​​renkle boyanmıştır.

Repgod888 ile görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Çekiliş rehberi

Bunu okuyorsanız, olasılıklar umutsuzca Fragment X Travis X Jordan 1’in hayatınızda düşük olmasını gerektiriyor. Bu sizin gibi görünüyorsa, yapmanız gereken ilk şey Twitter’da bize uymaktır. @Thesolesupplier’e uyarak, sizi sürümü çevreleyen mevcut haberlerde güncellerken, @ThesoLerestocks sizi doğrudan bağlantılarla kilitli tutacak ve aynı zamanda potansiyel yeniden stok bilgisi de olacaktır.

Bunu etkili bir şekilde tamamladıktan sonra, çekiliş kılavuzumuza gidin ve aslında her birine girin. Beklendiği gibi, gerçekten çok iyi değil, bu yüzden olasılıklarınızı artırmak için deneyebilirsiniz ve birkaç hesapla girebilirsiniz. Bununla birlikte, bazı tüccarların ilk önce sizden para alacağını belirtmek gerekir, bu yüzden endişelenmeyin. Bu tamamen tipik bir prosedürdür ve botların birçok kez uygulamasını durdurmak için uygulanmıştır.

Repgod888 ile görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Nike Snkrs

Zaten bilmiyorsanız, Travis Scott X Fragment X Nike Air Jordan 1 Low 13 Ağustos’ta Nike Snkrs ile sabah 8’de tanıtılacak, bu yüzden alarmlarınızı ayarlamayı ve takvimlerinizi işaretlemeyi hatırlamayın. 15 dakikalık bir beraberlik ile azalmaları beklenirken, bu modifikasyona tabi olabilir, bu nedenle sıkı tuttuğunuzdan emin olun. Bir W alma olanaklarınızı artırmak istiyorsanız, şansınızı denemek için bir arkadaş veya ev üyesinin telefonunu da ödünç alabilirsiniz. Londra bölgesinde yaşıyorsanız, potansiyel bir SNKRS geçişi de olabilir, bu yüzden uygulamanıza göz attığınızdan emin olun!

Yeterince endişe edemeyeceğimiz bir şey varsa, tüm geri ödemenizin yanı sıra, kaydedilen ve doğrulanmanın adresinin de doğrulanmasının tam olarak ne kadar önemli olduğu. Çok daha iyi, bankanızın anlaşmayı gerçekten yapan siz olduğunu anlamasına izin verin, böylece beklemeye almazlar. Onları özellikle böyle çılgın bir zamanda telefona almak özellikle zor olsa da, bankaların şüpheli olduğunu düşündükleri işlemleri engelledikleri anlaşıldı.

Repgod888 ile görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Instagram Raffles

If at this stage you still haven’t copped, don’t worry, as we’ve got one more quite great idea for you. tons up that IG app ideal now as well as comply with every single merchant that offered the Travis Scott x Hiroshi Fujiwara x Air Jordan as they’re understood to re-raffle unclaimed pairs. This occurs with the majority of hyped drops, so there’s a big possibility that you’ll be able to police officer here.

If that doesn’t work out, then you’ve got two a lot more options. You can either go on StockX as well as get a pair sent directly to your door, or head on over to The Sole Supplier’s devoted get & offer group on Facebook where you can buy, sell, as well as even exchange fitness instructors for the pair İstediğiniz. You most likely won’t get them for retail right here however we’ve got some quite great as well as sincere members so don’t be shocked if you do.

And that’s that! If you comply with every single one of these steps, you’ve got a quiteTravis Scott X Fragment Style X Nike Air Jordan 1 Low 13 Ağustos’ta büyük olasılık! Söylentiye göre, bunlar için stokun yüksek seviyeye kıyasla çok daha yüksek olacağı, bu yüzden bu W’yi ele geçirmek için tek satıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun! Bir çift almak için idare edip etmediğinizi ve mevcut ve en büyük spor ayakkabı haberlerinin yanı sıra tek satıcıya kilitli tutun!

Repgod888 ile görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör