ile tekliflerini uzattı ve geçen hafta kapsamlı bir arşiv tabanlı koleksiyon için güçlerini birleştirdikten sonra, Ultimate x Junya Watanabe Comme des Garçons Guy bir kez daha geçtiğinde yollar geçti. Kısıtlı baskı kutusu logo kapüşonlu. Bu son parça, Supreme’nin New York paten tarzını, geleneksel tasarımı ele almak için yeni bir bina ile birleştiriyor.

Bu kapüşon, premium krem ​​deri kollu tarafından vurgulanan geleneksel gri bir tabanla ortaya çıkar. Buna ek olarak, hem lacivert hem de krem ​​renk tonları içeren yivli bir üniversite tarzı manşet yer alıyor. Hoodie’nin başka bir yerinde, sweatshirt gövdesinde yan fermuarlar görüyoruz, ekstra detaylandırma için tekstil çekme sekmeleri ile toplam. Tabii ki, Supreme’nin geleneksel kutu logosu, giysinin geri kalanının aksine oturan ikonik kırmızı/beyaz renk tonları ile göğsünde bir görünüm kazandırır.

Supreme üzerinden görüntü
Ne yazık ki, bu gerçekten Japonya münhasır olduğu için Kuzey Amerika’nın yanı sıra Ultimate’ın Avrupalı ​​hayranları için oldukça zor bir polis memuru olabilir. Ultimate X Junya Watanabe Comme des Garçons Guy Box Logo Hoodie 84.700 JPY’de fiyatlandırılacak ve 13 Kasım’da Japonya’daki seçilmiş Comme des Garçons mağazalarında düşecek. Diğer yandan, 00’ların başlarında basketboldan etkilenen koleksiyon için Jordan X Off-White çarpışıyor.

Supreme üzerinden görüntü