, Beaverton Brand’ın bu yıl beş gününü alıyor gibi görünüyor. Yaklaşan SB Dunk Low “Meyveli Pack” u ufukta ve “Avokado” yüzey açma gibi renklerle, şimdi Nike Dunk Low “Muz” a ilk bakışımızı alıyoruz. A-soylu meyveden esinlenerek, şimdiye kadar bildiğimiz her şey!

House of Heat aracılığıyla görüntü
İnt’l kargo

Daha fazla gör

Temiz bir krem ​​üssünün üstünde çalışan bu dunk kesinlikle bir grup – cinas amaçlı en iyisidir. Pürüzsüz deriden üretilmiş, cesur sarı paneller topuk ve swoosh’a gider. İsim meyvesine geri dönen, süpermarkette satın aldığınız muzlarda olduğu gibi arkada küçük bir çıkartma bile bulacaksınız.

Arkada karanlık bir bordo rozeti bulunabilir ve bu, siyah renkte “Nike” markalaşmasıyla süslenmiştir. Her şeyi tamamlamak için, tamamlayıcı bir orta taban ayak altında oturur ve tasarımı sonlandırır.

House of Heat aracılığıyla görüntü
İnt’l kargo

Daha fazla gör

Şu anda Nike Dunk Low “muz” hakkında çok fazla şey bilinmiyor, ancak daha sıcak aylar daha yakın ve daha yakın yaklaşırken, ilkbaharın sonunda veya yaz başında piyasaya sürülürse şaşırmazdık. Bu sevimli renk hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin ve ilgili haberlerde, Nike Dunk Low “Hafif Duman Grisi” nden Dior Vibes alıyoruz!

House of Heat aracılığıyla görüntü
İnt’l kargo

Daha fazla gör