Ocak ayında, Travis Scott daha önce hiç görülmemiş bir çift Scott X Fragment Style X Air Jordan 1 Low. İlk başta onun iç dairesine özel olacağını varsayarken, Sneaker Insider @Zsneakerheadz’den yeni sızdırılmış sürüm bilgileri aksini öneriyor!

La Flame’in 2019’dan itibaren iki geriye doğru Swoosh AJ1’iyle aynı sürüm modelini takiben, bu çift, çok tartışılan Travis Scott X Fragment Style X Jordan 1. ile birlikte azalmaya ayarlanmıştır. Air Jordan 1 düşük varyant pürüzsüz beyaz deri tabanın üstünde çalışırken siyah aksanlar öne ve topuk etrafında mavi iner.

Mr_unloved1s aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Cactus Jack Branding, büyük bir ters Nike Swoosh yan panellere ateş ederken, dili yanı sıra sırtla süslüyor. Her şeyi tamamlamak için, kirli beyaz bir hava orta tabanı, kesinlikle takdir edebileceğimiz vintage bir vibe için ayakta oturuyor.

@Zsneakerheadz’e göre, Travis Scott X Fragment Style X Nike Air Jordan 1 Low bu sonbaharı azaltacak. Bu aranan işbirliğine neye inandığınızı anlayalım ve geliştikçe daha fazla bilgi için tek sağlayıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun! Siz buradayken, Travis Scott X Air Jordan 6 “İngiliz Khaki” ye ayak izleyebilirsiniz!

Zsneakerheadz üzerinden resim
INT’L Nakliye

Daha fazla gör