Fotoğrafı ile ortaklaşa sunuyor. Hızlı otuz yıl ve bu son derece mağaza bu kesin noktada oturmaya devam ediyor. Bu büyük kilometre taşını kutlamak için ekip, spor ayakkabı, aksesuar ve kıyafetler için sektörün en büyük isimlerinden birkaçıyla birlikte çalışacak.

Ayrıntılar henüz resmi olarak onaylanmamış olsa da, Los Angeles mağazası kesinlikle kısaltma, Stükssy ve Off-White ile bir araya gelecek. Başlığı hazırladıysanız, aynı şekilde, geçen yıl oyunu parlayan Air Jordan 4’ün takibi için Nike ve Jordan Brand ile ortaklık kuracaklar. Endişe altındaki siluet henüz adlandırılmadı, ancak kaynaklarımız bize birkaç tane olacağını söylüyor.

Union LA 30. Yıldönümü Koleksiyonu’nun Dünya’yı çekirdeğine sallayacağına dair bir soru yok, bu yüzden tek tedarikçiye kilitli tuttuğunuzdan emin olun ve daha fazla haber gelişir gelişmez anlamanıza izin vereceğiz! Bu yaklaşan ortak iş için neye inandığınızı anlayalım ve siz buradayken, bunlar şu anda Stockx’ta polis memuruna sunulan en iyi 10 Air Jordan 4S!

Nike üzerinden görüntü