bir slip zirvesini sergiliyor, Amsterdam merkezli sokak kıyafeti dükkanı Patta’nın yanı sıra İtalyan Teknik Spor Giyim Kralları C.P. İşler tekrar çarpışacak! Hollandalı marka Instagram’a gitti ve sadece daha büyük resmin biraz kısmı olduğunu varsayabileceğimizi gösteren üçlü resim yayınladı.

Çift daha önce 2019’da Amsterdam’ın ilham için öngörülemeyen hava koşulunu çeken bir kapsül için birlikte çalıştı. Sonuç, hem rüzgara hem de tanıdık C.P. Patta motiflerinin yanı sıra.

En son resimler, tanıdık faydacı titreşimleri sızdıran frontal fermuarlı bir ceketle birlikte her iki konteyner şapkasını kızdırıyor gibi görünüyor. Her ikisi de Haki’nin yanı sıra Siyah renklidir. Lens, İtalyanca’dan İngilizce’ye eşit olduğunda “50” anlamına gelen “Cinquanta” kelimesine ek olarak her iki markanın logolarına sahiptir. Tesadüf değil C.P. Business bu yıl 50. yıldönümünü kutluyor, bu yüzden bu koleksiyonla büyük şeyler bekliyoruz!

Patta’nın Instagram’ına göre, işbirlikçi çeşidi yakınlaşmaya ayarlandı, bu yüzden bunun takılacağını hayal edemediğimiz için gözlerinizi soyun! Diğer yandan, Bape X New Balance 2002R koleksiyonu son olarak bir çıkış tarihi alır.

Patta üzerinden görüntüler