Yeezy 700 yüzeyleri, o zaman yanılacaksınız. Sekizinci 700’ü bu yıl sadece başlatmak için işaretleyen yeni, içten olmayan Yeezy 700 ‘mıknatıs’, hem gerçek hem de estetik anlamda çekici. Sneaker Insiders Yeezy Mafia’nın izniyle, işte bu farklı renk hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey!

Çok sayıda spor ayakkabı tarafından ‘Wave Runner 2.0’ olarak kabul edilen ‘mıknatıs’ başlarını döndüreceğinden emin olan ultra ayırt edici bir palet. Üstü oluşturan çeşitli kahverengi ve bej tonları ile dünyevi bir renk şemasına gelen, tüm gün aşınması için karışıma ideal miktarda örgü ile birinci sınıf bir deri ve süet karışımından hazırlanmıştır.

Aşağıda, sevilen artış orta taban mevcuttur ve orijinal ‘dalga koşucusu’ gibi, turuncu tarafından vurgulanır, bu yüzden bir kontrast pop. Bununla birlikte, OG gibi, bu ayakkabı her adımda ekstra tokluk için Sakız Kauçuk için Siyah Dış tabanını değiştirdi.

Şu anda, Yeezy 700 ‘mıknatıs’ hakkında başka hiçbir şey bilinmemektedir, ancak söylentiler doğruysa, Ağustos veya Eylül aylarında düşmelidir. Geliştikçe çok daha fazla haber için tek sağlayıcıya kilitli tutun ve buradayken Adidas Sneaker aralığına bir göz atın!