İlk olarak A Ma Maniére X Air Jordan 3 “Beyaz” ın bir gözünü Şubat ayında ve en kısa sürede yakaladık Gözlerimizi üzerine koyarken, bunun bir zorunluluk olacağını doğrudan anladık. Eğer aynı şekilde hissettiyseniz, ne yazık ki, son derece büyük bir nedenden dolayı geciktirildikleri için biraz daha beklemeniz gerekecek.

Var olan en premium AJ3’lerden biri olan “Beyaz”, James Whitner’ın Atlanta merkezli butiği ile ortaklaşa yapıldı. Zarif yüklü deride dökümlü, tereyağlı yumuşak bej süet aksanlar arkaya çarptı, ayak parmağının yanı sıra bağlama sistemine, temiz krem ​​tonları, aynı şekilde geleneksel Nike hava amblemini keşfedeceğiniz gibi topuk rozetini de süslüyor.

Nike aracılığıyla resim
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Ortak markalı ana hatlar yüksek sesle ve dillerde gururla sağlanmıştır ve bu özel baskıyı yuvarlamak Air Jordan 3, tasarımı sonlandıran bir saten parlaklık giymiş kapitone bir iç astardır.

Markanın resmi Instagram’ına göre, George Floyd davasındaki kararın ardından sıcak beklenen tanıtım öne geçti. Bir açıklamada, sahibi James Whitner, “Bu gün ve bu an spor ayakkabılar tarafından gölgede bırakılamaz. Bu anın siyah insanlar için ne ima ettiğini ve suçlumuzdan ne talep etmemiz gerektiğine dair zaman ayırmalıyız. Adalet sistemi gibi. Adaletin hizmet ettiği gibi, çok daha fazla hayat kaybolur. 15 yaşındaki siyah bir kadın, karar duyurulurken dün hayatını kaybetti. Bu bizim için sürekli boş bir duygu, gerçeğimiz asla kolay değil. Bizim gereksinim Bu sefer birlikte bulmak ve birbirlerine bakmak için hiçbir şey mahallenimizin en iyisinden daha büyük değil. ”

Başlangıçta 21 Nisan’da azalması bekleniyor, A Ma Maniére X Nike Air Jordan 3 “Menekşe Cevheri” 28 Nisan’a kadar ertelendi. Bu işbirliği hakkında neye inandığınızı anlayalım ve burada olduğunuzda, Air Jordan 3 “Racer Blue” a resmi bir bakabilirsiniz!

Nike aracılığıyla resim
INT’L Nakliye

Daha fazla gör