Efsanevi Air Jordan 4’ün harika bir yılı oldu, ancak yutturmaca yakın zamanda duruyor gibi görünmüyor. 2020’ye doğru ilerlerken, Drake’in Ovo X Air Jordan 4 “Splatter” ile şimdi yaklaşıyoruz. Kanadalı sanatçının Ekim’in kendi etiketi ile işbirliği içinde yapılan, şimdiye kadar bildiğimiz her şey.

Hanzuing aracılığıyla görüntü
Bu yılın başlarında geri dönüş yapan ikonik “yetiştirilmiş” renk üzerinde çalışan “Splatter” imza siyah ve kırmızı renk paletine boyanmıştır, ancak burada ve orada birkaç yenilenmiş detay ile. Premium süet ve nefes alabilen ağ bu Nike AJ4’ün üst kısmını oluşturur ve adından da anlaşılacağı gibi, boya sıçraması tek üniteye ve topuk rozetine çarpar.

Kesinlikle bahsetmeye değer diğer detaylar arasında, tabanca boyunca basılan OVO Cross ve 6 God Dua Ele Motifleri ve elbette, her ayakkabının kauçuk topuk tırnaklarının arkasına gizlenmiş Ovo baykuş sayılabilir.

Şu anda, Drake’in Ovo x Nike Air Jordan 4 “Splatter” hakkında başka hiçbir şey bilinmiyor, ancak söylentiler gelecek yıl en kısa sürede inecekler. Bir çift yakalayacağınızı bize bildirin ve ilgili haberlerde, Off-White X Air Jordan 1 “Canary Sarı” 2020’de de düşebilir gibi görünüyor!

Hanzuing aracılığıyla görüntü