Mart ayında, Adidas CEO’su Kasper Rorsted, sadece 2019’da yirmiden fazla Yeezys’in düştüğünü ve kesinlikle vaadini yaşadığını açıkladı. Aslında, yılın başlangıcından bu yana, Kanye West, yeniden stokları ve çocuk boyutlarını saymayan otuzdan fazla yeni renk çıkardı ve yakın zamanda durmayı planlıyormuş gibi görünmüyor.

Bu ay Yeezy sürümleri açısından nispeten sessiz olsa da, gelecek ay kesinlikle deli olacak. Sadece yepyeni bir siluet almakla kalmayacak, yılın en popüler renklerinden biri de oldukça büyük bir yeniden yayınlanacak. Tüm bunlarla, Kasım ayında yayınlanan ve yeniden stoklayan her bir yeezy!

House of Heat aracılığıyla görüntü
Yeezy 500 ‘Yumuşak Görme’

Ayı tekmelemek 2 Kasım’da düşecek Yeezy 500 ‘Yumuşak Vizyon’. Eller aşağı şimdiye kadar yapılmış en canlı çöl faresi renkleri, bu ayakkabının söylentileri geçen yılın yazında çok erken örneklerin çevrimiçi sızdırıldığı zamana kadar başladı. Sevilmeyecek ne var?

Kickwhoshow üzerinden görüntü
Yeezy Boost 380 ‘Alien’

16 Kasım, yeni Yeezy Boost 380 ‘Alien’ ilk kez ilk kez ilk kez yapacağından, tüm spor ayakkabı endüstrisinin iyi değişeceği tarihtir. Daha önce, her zamanki popüler olan Yeezy Boost 350 V2’nin devamı olduğu söylentisi, yeniden işlenmiş bir Primeknit inşaatı ve işbirliği için ne olacağını ima eden yeniden tasarlanmış bir destek birimine sahiptir.

Kickwhoshow üzerinden görüntü
Yeezy 500 ‘taş’

Bundan bir hafta sonra, Yeezy 500 ‘Stone’ 23 Kasım’da raflara çarpacak. Tamamen yerden yeniden tasarlanan bu renk, olağan örgü yapıyı alır ve işleri değiştirerek, önümüzdeki ıslak ve rüzgarlı aylar için mükemmel olan neoprenle değiştirir.

Randygalang üzerinden görüntü
Yeezy Boost 350 V2 ‘Siyah’

Ayı tamamlamak, 29 Kasım’da gerçekleşmesi planlanan sıcak beklenen Yeezy Boost 350 V2 ‘Black’ restock olacak. Tüm yılın en hiper spor ayakkabı sürümlerinden birini eller aşağı, Haziran ayında ilk kez piyasaya sürüldüğünde spor ayakkabı oyununu fırtına ile aldı, bu yüzden bu yeniden yayın özellikle ilk kez kopyalamayanlar için kesinlikle memnuniyetle karşılanıyor.

Ve işte bu! Deneysel Yeezy 500’den Fütüristik Yeezy Boost 380’e kadar, Kasım ayında Kanye West hayranları için bir ay cehennem olacak! Polis için en iyi şansınız için, tek tedarikçiye kilitli tuttuğunuzdan emin olun ve @thesolesupplier ve @thesolerestocks adresinden bizi Twitter’da takip edin ve daha fazla sürüm bilgisi gelişir gelişmez sizi güncel tutacağız!

Yeezy Kasım hattı yukarı
Hangisine gidiyorsun?
Pic.twitter.com/exleaq05eg hakkında tüm ayrıntılar

– Yeezy Mafia (@theyeeezymafia) 14 Ekim 2019