Yeezy Boost 350 V2 parıltısı için bir şok tanıtımı gerçekleşti Adidas, Bekar Yeşil’de Bekar Yeşil’de Yeezy Boost 350 V2 parıltısını tanıtarak herkesi şaşırttı. Bir şok lansmanı hakkında konuşun !!

@ThesoLerestocks tarafından yayınlanan güncelleme, çoğunuzun bir çifti güvence altına almayı umduğunuz için çok geç görüldü. Görünüşe göre İngiltere’de sabah 5’te düştü.

Adidas’tan radarın altında tanıtılan ilk yeezy. Daha önce hiç ‘SPLY-350’ doğrulanmış bir tanıtım tarihi olmadan canlı olarak gitmedi. Bunun yerine, bunların bu Cumartesi günü tanıttığı söylentileri vardı, ancak Adidas’ın açıkça başka planları vardı!

Kimsenin bu sürümü anlamamasına rağmen, Yeezy 350 GID satmak için hızlıydı. Tam bir aile boyutu koşusu, bir genç ve bebek versiyonu ile birlikte bu yetişkinler çiftiyle birlikte yaşadı. Adidas AB’ye 4000’den fazla çift paketlenmediği düşünülmektedir.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde bu kadar sınırlı bir düşüş için Yeezy Boost 350 V2 Glow, EBay gibi sitelerde 400 £ ‘dan fazla satılıyor. Tuzlu olmak için başka bir neden, ama biraz umut olabilir.

Henüz onaylanmamış olsa da, bazı İngiltere stokçusunun çekiliş çiftleri olduğu düşünülmektedir. Ve kim bilir, daha geniş bir sürüm Adidas UK’de çok iyi gelebilir.

@Thesolesupplier’e kilitli tutun ve herhangi bir güncellemeyi ilk duyan siz olacaksınız!