Herkesin en sevdiği Houston merkezli rapçi, aynı zamanda ilk kez Nike Air Max 1 ortaklığını sallamakla ilgili olarak görüldü Sneakerhead mahallesinin bu konuda heyecanlı göründüğünü belirtmek risksiz olduğu gibi! İlk olarak Nike’ın Air Max Günü kutlamalarının bir parçası olarak Travis Scott X Nike Air Max 1 “Cactus Jack/Barok Brown” ın bakışlarını gördük ve modelin ilk bölünmesiyle hayranlar.

Birçok eski okul Air Max kafası, efsanevi siluet boyunca geriye doğru swoosh ile ilgili şüpheli görüşler sunarken, birçok diğer ayakkabı fanatikleri kesinlikle onu seviyor! Ne düşünürseniz düşünün veya olmasın, bu çiftin popüler olacak olduğunu reddetme yoktur.

Atatftravis aracılığıyla görüntü Scott X Nike Air Max 1 “Cactus Jack Barok Brown”

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Dünyevi tonlardan, beyaz, mavi ve kırmızıdan oluşan tipik bir travis renkte süslenmiş tasarım, daha önce hiç görmediğimiz gibi efsanevi Tinker Hatfield tarafından tasarlanan 1987 gelenekselini sergiliyor. Ünlü Swoosh logosu, tıpkı AJ1 Travis’in 2018’de tanıttığı imza gibi ilk kez tersine çevrildi.

Henüz diğer birçok ayrıntıyı da göremesek de, Travis’in henüz en özel çekimlerden birini sunmak için AM1 üzerinde çalışmaya gittiği açıktır. Yaklaşan Travis Scott X Nike Air Max 1 “Cactus Jack Barok Brown” polis memurunu arıyorsanız, sizi en son ortaya çıktıkça getireceğiz, çünkü burada kilitli tutun. Bu arada, yaklaşan AJ1 Low OG “Shattered Backboard” u incelediğinizden emin olun!

Atatftravis aracılığıyla görüntü Scott X Nike Air Max 1 “Cactus Jack Barok Brown”

INT’L Nakliye

Daha fazla gör