Çok uzun zaman önce arşivlenmiş New Balance 990v3 muhtemelen bir geri dönüş yaptığını belirtti. Spor Sneaker World’de son kez 2019’da İtalya’daydı ve Milano merkezli Sneaker Butik Slam Jam ile bir ortak işbirliği yaptı, ancak bundan sonra ideal bir şekilde ortadan kalktı. Tüm bunlarla, vintage koşucular radarın üzerine çıktı ve şimdi Chicago merkezli sanatçı Joe Freshgoods Robinson için boş bir tuval olarak hizmet etti. Yakın zamanda Sneaker Freaker tarafından 45. Dergi sorunlarının ön kapağında açıklandı, Joe Freshgoods X New Balance 990v3 “Dış Kıyafetler” zaten önemli bir hype seviyesine ulaştı ve bir süre serbest bırakma gününe doğru ilerledikçe yapmaya devam edecek. Temmuz.

Bu, Power Duo’nun ortak bir teklif için ilk kez bağlanması değil. 2020’de Joe, spor giyim etiketinin ünlü New Balance 992’sini içeren “Duygular Yok duygular” projesinde New Balance ile çalıştı ve başarı açıkça başka bir işbirlikçi çabaya yol açtı. Yeni Yeni Denge 990V3 renderliğine gelince, “Dış Giysiler” olarak adlandırılan çift, 1990’larda büyüyen Chicago-Native’in kişisel hayatının batı tarafından etki çekiyor.

Fikir, üst peluş pigskin süet panellerini kucaklayan dünyevi kahverengi ve krem ​​tonları ile kaplanmış ağ teal mavisi ve yeşil renklerin kullanımı ile çevrilmiştir. New Balance’ın retro esintili yan duvar n logosu bir aqua mavi renk seçerken, ortak markalama detayları ve diğer küçük bileşenler neon yeşili canlı poplarda, özellikle Joe Freshgoods’un adı ve baş harfleri topukta işaretlenmiş. İstenen topluluk, Boston Ayakkabı Etiketi’nden iki değerli teknolojiyi gizleyen oldukça şekillendirilmiş bir çift-orta tonla tamamlanmıştır: Abzorb, siluet için ek destek ve dayanıklılık sağlayan optimum konfor ve encap sağlayan Abzorb.

Joe Freshgoods X New Balance 990V3 “Dış Kıyafetler”, beklenen lansman tarihinde anında satılması garanti edilir, bu nedenle koleksiyonunuza New Balance eğitmenlerini eklemeye çalışıyorsanız, burada tek satıcıda ideal olarak kilitli tutun. Yaklaşan tüm yeni bakiye sürümlerini bilerek kalın. İlgili haberlerde, yeni keşfedilen özgürlüğünüzden zevk almak için giyilecek 15 New Balance spor ayakkabı!

İnt’l kargo

Daha fazla gör

JoeFreshgoods aracılığıyla görüntü
İnt’l kargo

Daha fazla gör