Dört yıl sonra bile, hala Yeezy Artışı 350 V2’den yeterince alamıyoruz. Stil ve konfor arasındaki ideal denge olan Kanye West’in amiral gemisi silueti mümkün olan her şekilde idealdir ve şimdi, daha önce hiç görülmemiş Yeezy artışı 350 V2 “Abez” tanıtıldı!

Ye’nin kremsi tonlara olan sevgisine geri dönen “Abez”, bir milyar geçmişe çarpıcı bir benzerlik taşıyor, ancak burada ve orada birkaç büyük tasarım ince ayar yapıyor. Adını, hafif sarı bir renk tonu içeren bir metal olan “kalay” için İbranice teriminden alarak, bu ayakkabının tam Adidas Primeknit yapısına yansır.

Üstte “Yecheil” esintili bir çapraz tarama deseni, krem ​​bir artış orta taban ve kalın halat dantelleri dahil olmak üzere diğer detaylar. Bu sürüm “Asriel” ve “Israfil” gibi bir şeyse, bu henüz onaylanmamış olsa da, bir çift Kanye’nin yepyeni “sonsuzluk” dantelleri ile birlikte gelmelidir.

YzysplyLeaks aracılığıyla görüntü
Adidas Yeezy Artışı 350 V2 “Abez” hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu bir polis mi yoksa bir damla mı? Ne düşündüğünüzü bize bildirin ve buradayken Yeezy Artışı 350 V2 “Kaplumbağa Güvercin” ve “Oxford Tan” örnekleri ile yakın ve kişisel olabilirsiniz!

Yeezy Mafia aracılığıyla görüntü