Edison Chen, Nike işbirlikleriyle ilgili olduğunda tam bir yabancı değil. On beş yıl sonra, Power Duo hala güçleniyor ve bu büyük kilometre taşını kutlamak için tam bir kadife Nike Air Max 1 üzerinde çalışıyor gibi görünüyor – aynı zamanda ilk bakışımızı alıyoruz!

Instagram ile alay edilen Hong Kong Multi-hyfenat, 2018’in sonunda alay edilen Sean Wotherspoon’un AM1 örneğinden bir sayfa alır. Güçlü bir mavi üst ile temiz krem ​​aksanları, yöntemlerini dile ve swoosh’a yapar, hepsi birinci sınıf bir kordon malzemesinde yapıldı. Mor danteller ayakkabıya bir kontrast popu eklerken, açık gri bir hava orta tabanı işleri daha da ilginç hale getirir.

Yine de hepsi bu kadar değil, çünkü Chen aynı şekilde çorap astarına bir çiçek çizgisi enjekte etti ve o yay ilham ekli vibe için iç taban. Bu ayakkabının bir Tearaway üstü olma olasılığı var, ancak sadece zaman anlatacak.

Şu anda, bu kadife Nike Air Max 1 hakkında başka hiçbir şey anlaşılamıyor, bu yüzden geliştikçe çok daha fazla haber için tek satıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun! Polis olur musun? İlişkili haberlerde olduğu gibi, 2006’dan itibaren Clot X Nike Air Max 1 “Ölüm Kiss” i bir geri dönüş yapıyor!

EDCEE3000 aracıyla görüntü