ile kollarını gösteriyor, Kim Jones lider markasının hiçbir göstergesi göstermiyor gibi görünüyor İkinci Dior X Kenny Scharf işbirliğini ortaya çıkarırken yavaşlıyor. Kim Jones’un en iyi reklam öğeleriyle birlikte çalışmak amacıyla devam eden bu koleksiyon, imza moda Dior Silhouettes’in üstünde oyunlardan ilham alan ürünlerden oluşan bir koleksiyon sergiliyor.

Ace, Kral ve Kraliçe Of Hearts teması ile karakterize edilen Scharf, oyun kartı figürlerini kendi gerçeküstücülük tarzı ve Dior’un mirasıyla sıralamak için yeniden işledi.

Dior aracılığıyla resim
Koleksiyonun giysileri, gömlekler, şortlar, sweatshirtler, denim ceketler ve hepsi büyüleyici bir donanma ve kirli beyaz renk tonuyla dekore edilmiş bir imza kap şapkası bulunur. Seçim Parçaları, en eklektik gardıropları bile hak eden bir Allover baskısı oluşturmak için Scharf’ın yeniden tasarlanmış oyun kartı stili ile süslendi.

Dior aracılığıyla resim
Kıyafetlerin yanı sıra, kapsül de aynı şekilde gümüş kolye, gümüş bilezik, kravat ve Dior’s B23 spor ayakkabılarının alçak bir versiyonu da dahil olmak üzere çok çeşitli aksesuarlara sahiptir. Tüm koleksiyon, 430 £ ile 1900 £ arasında değişen maliyetlerle Dior’un sitesinde sunuluyor. Diğer yandan, ışınlar Tokyo Olimpiyatlarını bir dizi benzersiz kıyafetle kutluyor.

Dior aracılığıyla resim