için çeşitli mallar sergileyen herkesin en sevdiği Japon sokak kıyafeti etiketi mahalle, sonbahar/kış 2021 koleksiyonunu piyasaya sürülmesinden önce sergilemek için bir kez daha geri döndü. Bu son koleksiyon çeşitli parçalara sahiptir ve hem kaliteli hem de inşaat sunar.

Klasik Americana stillerinden, askeri kıyafetlerden ve teknik giyimden ilham alan bu koleksiyon, zevkli ev eşyaları stilleri koleksiyonunun yanı sıra bir ürün karışımını sergiliyor. Koleksiyondaki ilk göze çarpan parçalar arasında iki paisley bloklu desen ceket bulunmaktadır. Her parça göğsünde bir mahalle imzasının yanında rahat bir uyumla gelir.

Mahalle üzerinden görüntü
Bunun yanı sıra, askeri esintili iki aşırı büyüme sırasıyla ordu ve siyah tonlardaki koleksiyonu süslüyor. Bu parçalar, dört frontal cep ve maksimum faydacı stil ve işlevsellik için düğmeli kaplama ile donatılmıştır. Diğer parçalar arasında sıkıntılı denim ceketler ve teknik hizmet yelekleri bulunmaktadır.

Mahalle üzerinden görüntü
Koleksiyonu tamamlamak için Mahalle, markalı spor ayakkabı kutuları, katlanabilir bir tabure, küçük bir çöp kutusu ve maymunları, orta parmakları ve tabancaları tasvir eden bir dizi mum gibi ev eşyaları yayınladı. Tam kapsül 21 Ağustos’ta markanın web sitesinde ve seçilen perakendecilere düşecek. Diğer yandan Louis Vuitton iki yeni bakkal ilham aksesuarını yayınladı.

Mahalle üzerinden görüntü