Air Max silüetlerinin og renkleri söz konusu olduğunda, Air Max 95 ‘üzüm’ yenmek zordur. Kendini çizgili siluete mükemmel bir şekilde ödünç veren temiz renk paleti ile bu spor ayakkabı tapmak zor. Şimdi, 2019’da Nike bu ikonik spor ayakkabıyı bazı yeni premium malzemelerle güncelliyor.

Orijinal renk için sadık kalan bu CREP, ağırlıklı olarak tek renkli bir üste sahiptir. Yan şeritlerde kullanılan gri tonlarla, bu ince gradyan gerçekten bu spor ayakkabıyı mükemmel bir şekilde ayarlar. Dilde, markalaşma ve bağlama detaylarına imza üzüm vuruşlarıyla yuvarlanan bu ayakkabı güzel yaşlandı.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, üzümün bu yinelemesini geri kalanından ayıran şey, yan duvarlara yılan derisi eklenmesidir. Bu dokulu malzeme, zaten ikonik bir spor ayakkabıya premium bir derinlik katmanı ekler.

Yakında seçkin perakendecilerde lansman, Nike Air Max 95 yılan ‘üzüm’ nin tam bir çıkış tarihi için Twitter ve Instagram yayınlarımıza yakından bakın. Sneaker topluluğunun en iyi haberleri ve sürümleri için tek tedarikçiye kilitli tutun.