başlıklı Nigo tarafından piyasaya sürmeye başladı. Nigo’nun Kenzo’nun yeni sanat yönetmeni olarak oldukça izlenim bırakmaya karar verdiğini söylemek adil olurdu. İlk FW22 pist şovundan ve Boke Flower’dan ilham alan kapsül koleksiyonundan sonra, tasarımcı geri döndü ve en güncel tekliflerini sunmaya hazır. “Tiger Tail” başlıklı bu en güncel koleksiyon, bir dizi tekme siluetinde yer alan yeni bir motif seçeneğini sergiliyor.

Nigo’nun karikatürize imza duyarlılığını yankılayan bu yeni kapsül, eğlenceli bir parça seçimi kullanıyor. Bu en güncel seçime dahil olarak, hepsi sporun motifleri veya logoları resmeddiği hoodies, mürettebat sweatshirt, pamuk kargo pantolon ve tişört görüyoruz.

Kenzo aracılığıyla görüntü
Görünüşe göre gruplara liderlik ediyor, derin siyah bir taban tonu ile gelen zarif bir kapüşon görüyoruz. Parçanın arkasında, bir “K” için oluşturulmuş bir çizgi film tarzı kaplan kuyruğu görüyoruz. Buna ek olarak, alt kısımda beyaz bir Kenzo Paris izi görüyoruz. Diğer parçalar, sweatshirt ile benzer motiflere sahiptir.

“Gelecek için gerçek bir gardırop, geçmişin bilgeliğine bağlı” olarak nitelendirilen bu en güncel koleksiyon, Nigo’nun önceki çalışmalarının herhangi bir hayranını kopyalamaya ihtiyaç duyuyor. Bu en mevcut Kenzo “Tiger Tail” koleksiyonuna ellerini almak isteyenler için, markanın web sitesinde 5 Mart’tan itibaren satışa sunulacak. Diğer yandan, milyarder çocuk kulübü bu SS22 koleksiyonu için Japon Bonsai geleneğinden notlar alıyor.

Kenzo aracılığıyla görüntü