için parlak renkleri kucaklıyor, North Face’in mor etiketi geri döndü ve çeşitli renkli renkleri bir dizi zarif ve çeşitli sergilemeye hazır silüetler.

Yenilikçi yönetmen Eiichiro Homma tarafından tasarlanan bu ilkbahar/yaz yinelemesi, her biri taze ve karışık bir renk paleti ile noktalanan serbest akışlı giysilerle doludur. Karışımın içinde ceketlerin yanı sıra ceketler, gömlekler, örgüler, giletler, hoodies, terler ve pantolonlar, birçoğu minimalist tasarımla ortaya çıkıyor.

North Face Mor Etiket aracılığıyla görüntü
Koleksiyon arasında öne çıkan 65/35 Mountain Parka imzası var. Bu parça hem mor hem de koyu mavi renklerde gelir ve giysinin önünü kaplayan dört büyük cepli faydacı bir görünüme sahiptir. Giysinin başka bir yerinde, geçişli bir kaputun yanı sıra önden düğmeli bir kapanma görüyoruz.

North Face Mor Etiket aracılığıyla görüntü
Devam ederken, kravat boyası tişörtlerinin hem ışıkta hem de koyu mavi tonlarda ortaya çıktığını görüyoruz, toplam zarif cebi ve imza mor etiket detaylandırma. Buna ek olarak, bir kravat boyası gilet ve eşleşen pantolonlar kahverengi ve kirli beyaz tonlarda keşfedilir.

Bu yaklaşan The North Face Purple Label SS22 koleksiyonu için bir tarih onaylanmasa da, yeni yılın başlangıcında gözlerimizi soyuyoruz. Öte yandan, Jerry Lorenzo, yaklaşan Adidas X Tanrı işbirliğinin endişesini giymeyi tespit etti.

North Face Mor Etiket aracılığıyla görüntü